משרדי החברה והמוסך

משרדי החברה והמוסך , שנמצאים ברחוב גרניט 3 בצור יגאל נבנו ע"פ התקנים לנגישות  , זאת כדי להנגישם לאנשים עם מוגבלויות לשם קבלת שירות באופן שוויוני ושווה.

מוסך המשאיות פורד אשר נמצא  בסמוך למשרדים נפתח בקיץ 2022. מוסך זה כולל התאמות נגישות רבות – חנית נכים לרכב גבוה בחניות המוסך , תא שירותים נגיש ותא מקלחת נגיש, מעלית נגישה וכו'. קיימת רציפות של נגישות מחניית הנכים לכל אזורי השירות הפתוחים לכלל הציבור.

בכל שאלה בנוגע לנגישות במוסך יש ל יצור קשר עם רכזת הנגישות של הארגון גב' אליס סנדלוביץ – בטלפון 09-7499351 או במייל – aliz.sa@dmctrucks.co.il

אתר האינטרנט

גולש יקר, חברת DMC Trucks בע"מ ו/או מי מטעמה, (להלן: DMC ו/או החברה) משקיעה מאמצים ומשאבים על מנת לספק ללקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.

החברה מקדמת את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות ורואה בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לנכסי ושירותי החברה. החברה תמשיך ותפעל לשיפור נגישות השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה.

המרשתת (האינטרנט) מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים על מנת להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל שניתן, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

באתר מוצב תפריט הנגשה: לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים גוגל כרום: בדפדפנים אחרים יתכנו בעיות תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר ככל שניתן, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו, אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו.

נגישות בדף החלפים- דף החלפים מכיל מקטע שאינו חלק ממנגנון הרגיל של האתר של חברת DMC ועל כן, בשונה משאר דפי האתר, לא יכולנו להתאים דף זה בצורה מקסימלית לנגישות עבור אנשים המשתמשים בתוכנת הקראה וניווט מקלדת. על כן, באם ישנה פניה הנוגעת לרכישת חלפים דרך דף זה אנא פנו ישירות לרכזת הנגישות גב' אליס סנדלוביץ  בטלפון 09-7499351  או באמצעות המייל aliz.sa@dmctrucks.co.il